[ATB] Nowości

Nowe akumulatory Autopart dla maszyn i urządzeń budowlanych 

Data publikacji:
Nowe akumulatory Autopart dla maszyn i urządzeń budowlanych 

Firma Autopart, czyli znany polski producent wysokiej klasy akumulatorów rozruchowych, wprowadziła do oferty nowe produkty Galaxy Truck przeznaczone do specjalistycznych maszyn i urządzeń budowlanych.

Czym zatem są akumulatory Galaxy Truck? Przez producenta zostały dedykowane do: koparko - ładowarek, maszyn budowlanych, ciągników gąsienicowych, ładowarek kołowych, obrotowych ładowarek teleskopowych oraz do pojazdów dostawczych. Akumulatory te charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją wewnętrzną, a także tym, iż są bezobsługowe.

Wykazują przy tym zwiększoną odporność na korozję i drgania mechaniczne, wydłużoną żywotność oraz wydajność i bezproblemowy rozruch praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych.

Warto przy tym dodać, iż firma Autopart posiada własną produkcję akumulatorów kwasowo - ołowiowych. Rocznie sprzedaje ok. 2,5 mln sztuk do 50 krajów na całym świecie. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w podkarpackim Mielcu i jest na rynku ponad 40 lat. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.