[ATB] Aktualności Bobcat budowlane

Nowe finansowanie Bobcata

Data publikacji:

Firma Bobcat wprowadziła nowe rozwiązanie w zakresie finansowania fabrycznego dedykowane dla klientów w naszym kraju. Program „Zacznij pracę od razu, zapłać później“ („Work now, pay later”) zapewnia atrakcyjną możliwość przesunięcia pierwszej raty o 90 dni od daty zakupu maszyny.

To nie koniec dobrych informacji, które powinny zainteresować potencjalnego nabywcę sprzętu z logiem Bobcata - oprocentowanie wszystkich rat wynosi bowiem 0%. Program ten dostępny jest dla klientów operujących we wszystkich branżach, włączając w to wynajem, rolnictwo, ogrodnictwo, gospodarkę odpadami, recykling czy prace ziemne. Finansować w ten sposób można wszystkie maszyny marki Bobcat: ładowarki teleskopowe, minikoparki czy ładowarki burtowe. Co ważne, oferta jest bardzo prosta i przejrzysta - bez „małych liter” czy dodatkowych warunków.

– Nigdy dotąd nie widzieliśmy takich warunków rynkowych i chcieliśmy zapewnić naszym klientom rozwiązanie, które pomoże im w tych trudnych okolicznościach. Już wcześniej uruchomiliśmy silne wsparcie finansowe dla naszych dilerów, a następnie nasz specjalny program finansowy skierowany do klientów końcowych, aby pomóc firmom korzystającym z kompaktowego sprzętu złagodzić ich obawy dotyczące przepływów pieniężnych w tych niepewnych czasach. Nowa oferta firmy Bobcat „Zacznij pracę od razu, zapłać później“ zapewnia naszym klientom odpowiedzi, których szukają, dzięki czemu ich firmy mogą nadal bezpiecznie prosperować – skomentował Fritz Pinhammer, dyrektor finansowy, Doosan Financial Solutions CEE.

Inną cechą charakterystyczną programu Doosan jest możliwość rozłożenia płatności na okres do 48 miesięcy. W takim przypadku klienci muszą zapłacić jedynie początkową zaliczkę w wysokości 20%.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 06/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.