[ATB] Aktualności

Nowy Cat D1 Mulcher z nową kopułą

Data publikacji:

Dzięki wydajnemu układowi napędowemu, układowi hydraulicznemu z obiegiem zamkniętym i ulepszonemu ekranowaniu nowy mulczer Cat D1 został zaprojektowany z myślą o optymalizacji wydajności podczas czyszczenia materiałów o małej i średniej średnicy. Maszyna udoskonala wytrzymałego mulczera Cat HM518.

    cat d1 mulcher

Nowy mulczer jest napędzany silnikiem wysokoprężnym Cat C3.6 o mocy 77,6 kW (104 KM), który spełnia normy emisji spalin US EPA Tier 4 Final/EU Stage V. Dla C3.6 dostępny jest alternatywny pakiet emisji, aby spełnić normy Tier 3. Dolna pochylona linia okapu maszyny poprawia widoczność, dzięki czemu operator może lepiej ocenić miejsce budowy z kabiny. 

Sterowniki Cat HM518 są zamontowane na amortyzowanym siedzeniu i izolują wibracje maszyny w celu zwiększenia komfortu. Wewnątrz ogrzewanej ciśnieniowo i klimatyzowanej kabiny znajduje się intuicyjny interfejs użytkownika z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 25,4 cm (10 cali) i standardowym wyświetlaczem kamery cofania, który poprawia widoczność na placu budowy. Wskaźnik bębna w kabinie zapewnia szybki podgląd prędkości i kierunku bębna, aby pomóc operatorowi w kontrolowaniu prędkości i wydajności mulczowania.

Nowa rama HM518 z materiałem okładzinowym zapewnia wydłużoną żywotność. Przykręcane płyty ścierne zapewniają długą żywotność i są łatwo wymienialne. Dzięki zakresowi prędkości obrotowej bębna od 2150 do 2450 obr./min, 38 stałych zębów bębna wyposażono w pojedyncze śruby z węglika wolframu, co ułatwia ich wymianę. HM518 ma maksymalną wysokość podnoszenia 78,7 cm (31 cali) i maksymalne nachylenie 36,8 cm (14,5 cala) oraz maksymalny kąt 25 stopni po obu stronach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.