[ATB] Aktualności

Nowy diler

Data publikacji:

Firma Case Construction Equipment z dniem 1 września ogłosiła zmiany w swojej sieci sprzedaży na terenie Polski. Nowym dilerem maszyn tej marki, spełniających lokalne normy Unii Europejskiej, na obszarze województw: śląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego, została firma Toolmex Truck.

Zobacz także: Budownictwo dla seniorów

Nowy dystrybutor zapewnia również rekomendowany przez producenta serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż oryginalnych, certyfikowanych części zamiennych do maszyn budowlanych marki Case Construction Equipment oraz New Holland Construction.

Firma Toolmex Truck z siedzibą główną w Szydłowcu na Mazowszu swoją historię rozpoczęła w 1990 r. Od początku działalności firma koncentruje się na oferowaniu swoim klientom wózków widłowych, ładowarek teleskopowych oraz maszyn budowlanych renomowanych marek, a także na wysokiej jakości świadczonych usług, w tym przede wszystkim serwisu. Firma posiada doświadczony zespół handlowy oraz prężny, ponad 70-osobowy zespół serwisu, dysponujący ponad 50 samochodami serwisowymi. Toolmex Truck jest firmą rozpoznawalną na rynku, która działa w oparciu o sieć oddziałów m.in. w Łomiankach k. Warszawy, Ostrołęce, Tomaszowie Mazowieckim, Sosnowcu, Suwałkach i Białymstoku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 10/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.