Nowy dyrektor generalny Ditch Witch

Data publikacji:

Kevin Smith został mianowany dyrektorem generalnym niedawno utworzonego Ditch Witch Division of The Toro Company. Zadaniem Smitha jest skupienie działalności Ditch Witch, Subsite Electronics, American Augers i Trencor w jednej organizacji, której produkty będą sprzedawane głównie za pośrednictwem ogólnoświatowego kanału dilerskiego Ditch Witch.

Dennis Wierzbicki, były prezes Ditch Witch, przeszedł na emeryturę, a Smith jest podekscytowany, że może poprowadzić w przyszłości rozszerzony Ditch Witch Division.

– Klienci Ditch Witch i Subsite od dawna cieszą się z lokalnych usług i wsparcia ze strony lokalnych dilerów Ditch Witch

– powiedział Smith.

– Te same wiodące na rynku korzyści oferowane przez naszych dilerów zostaną teraz rozszerzone na obecnych i nowych klientów American Augers i Trencor na całym świecie.

-dodał.

Smith ma udokumentowane doświadczenie w branży budownictwa podziemnego. Spędził 20 lat w organizacji Ditch Witch, zdobywając doświadczenie w produkcji, rozwoju produktów, badaniach i rozwoju, sprzedaży, rozwoju rynku, zarządzaniu produktami oraz w sprzedaży bezpośredniej z organizacją dilerską.
 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.