[ATB] Aktualności Hyundai

Nowy dyrektor Hyundai Construction Equipment w Europie

Data publikacji:

Tessenderlo, Belgia — HCEE (Hyundai Construction Equipment Europe) ogłasza, że 1 grudnia 2019 roku Sungwoo Lee objął stanowisko nowego dyrektora zarządzającego. Sungwoo Lee posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy dla grupy Hyundai. Swoją karierę w branży sprzedaży będzie teraz kontynuował w Europie. Sungwoo Lee zastąpi J.H. Chuna, który wróci do Korei, żeby stanąć na czele międzynarodowego zespołu ds. marketingu HCE (Hyundai Construction Equipment).

Większe udziały na rynku europejskim kluczem do sukcesu

1 grudnia 2019 roku Sungwoo Lee został oficjalnie wybrany na nowego dyrektora zarządzającego HCEE. Lee miał już okazję dobrze zaznajomić się z rynkiem europejskim. Od 2005 do 2009 roku pełnił w europejskim oddziale rolę menedżera sprzedaży sprzętu budowlanego. Doskonale orientuje się więc w sieci dealerów, realiach europejskiego rynku i warunkach kulturowych.

Sungwoo Lee skupi się na realizacji strategii proaktywnej sprzedaży. Planuje dalszy rozwój europejskiej sieci dealerów, stworzenie modelu zarządzania kluczowymi klientami i opracowanie nowoczesnej strategii produktowej ukierunkowanej na potrzeby rynku. W nadchodzących latach pragnie pomóc HCEE w zwiększaniu udziałów rynkowych.

Komentując nominację, Sungwoo Lee powiedział: – W HCEE dążymy do tego, by stać się czołowym graczem światowego sektora budowlanego. Chcemy w zrównoważony i rentowny sposób zwiększać swoje udziały w stabilizującym się rynku europejskim, zwiększając w ten sposób również widoczność marki. W tym celu postawimy na rozwój naszej organizacji i sieci dealerów pod względem zarówno jakościowym, jak i ilościowym. Będziemy kontynuować strategię wspierania sieci dealerów, doskonalenia działań i bliskiej współpracy z zespołami wewnętrznymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.