[ATB] Aktualności

Nowy menedżer okręgu Doosan Bobcat

Data publikacji:

Doosan Bobcat EMEA ogłosiła długo planowane rozszerzenie działalności w Polsce, z czym wiąże się mianowanie Adriana Winnickiego na stanowisko menadżera okręgu. W swojej nowej roli będzie on zajmował się rozwojem działalności marki Bobcat w Polsce, przejmując obowiązki od Davida Hubika, dyrektora okręgu Europy Środkowej i Wschodniej. David Hubik będzie dalej prowadził działania w pozostałych krajach tego okręgu.

Adrian Winnicki ma szeroką wiedzę w branży budowlanej i maszyn. Dziesięcioletnie doświadczenie, również na różnych stanowiskach w Doosan Group, sprawia, że jest cennym nabytkiem dla kierownictwa Bobcat w świetle planowanego rozwoju działalności marki w Polsce.

 

Jego siedzibą będzie Wrocław, skąd będzie służył wsparciem najważniejszych klientów i dealerów Bobcat. Do jego głównych zadań będzie należało dalsze rozwijanie sieci dealerów w Polsce, co pozwoli wykorzystać najważniejsze okazje biznesowe w tej branży. Dotyczy to zwiększania udziału w rynku podnośników teleskopowych Bobcat oraz większą koncentrację na określonych segmentach rynku, np. na bardzo konkurencyjnym rynku maszyn rolniczych. Adrian Winnicki podlega Royowi Haakerowi, dyrektorowi regionu i wice-prezesowi ds. sprzedaży i marketingu, który ma siedzibę w Dobrzyszy w Republice Czeskiej.

 

Adrian najwięcej doświadczenia zdobył podczas pracy w Doosan Infracore, gdzie odpowiadał za zarządzanie produktem i sprzedaż wozideł przegubowych – ciężkich pojazdów wykorzystywanych w branży budowlanej i górnictwie. Karierę rozpoczynał jako specjalista ds. testów w dziale badawczo-rozwojowym w Norwegii, zanim przeszedł przez stanowiska na różnych szczeblach zarządzania, w końcu odpowiadając za cały obszar Europy.

 

Studiował na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Obecnie rozszerza swoje kwalifikacje o studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ma 33 lata, jest żonaty. Jego pasje to podróże, snowboarding, jazda na motocyklach i audiobooki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.