[ATB] Aktualności John Deere

Nowy obiekt szkoleniowy John Deere

Data publikacji:

John Deere zakończył budowę nowego obiektu w Coal Valley w stanie Illinois, aby spełnić wewnętrzne wymagania szkoleniowe.

Obiekt o powierzchni 696 m² jest częścią Campusu Szkoleniowego Construction & Forestry i obejmuje trzy sale lekcyjne, które mogą być używane oddzielnie do celów szkoleniowych lub połączone w celu pomieszczenia ponad 250 osób na większe imprezy.

Podstawową funkcją tego nowego obiektu jest zapewnienie bardzo potrzebnej dodatkowej przestrzeni w klasie dla personelu sprzedaży dealerskiej i szkolenia techników - powiedział David Reilly, kierownik działu szkoleniowego John Deere Construction & Forestry - szkolenie jest podstawową częścią naszego programu, ale poza tym w ciągu całego roku w ośrodku szkoleniowym C&F Coal Valley odbywają się również inne ważne wydarzenia.

Obiekt będzie obejmował również symulator John Deere, a imprezy na miejscu będą obejmować działania specyficzne dla klienta, w których mogą oni demonstrować sprzęt i kontaktować się z ekspertami John Deere.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.