[ATB] Nowości Mecalac

Nowy system MyMecalac Connected Services

Data publikacji:

Firma Mecalac wprowadza do oferty, wraz z firmą Trackunit, cenionym graczem na rynku platform telematycznych, nowy system MyMecalac Connected Services. Usługa ma na celu wspieranie wydajności i rentowności działań klientów, wykorzystujących w swojej pracy maszyny Mecalac.

 

Dzięki możliwości połączenia ponad 500 tys. maszyn z naszą szybko rozwijającą się platformą chmurową, Trackunit nieustannie oferuje przywilej i możliwość współpracy z ambitnymi firmami budowlanymi podczas ich cyfrowej podróży. Z dumą współpracujemy z firmą Mecalac, która zaprasza swoich klientów do przyłączenia się do platformy Trackunit i wzięcia udziału w tej nowej, ekscytującej podróży - skomentował Soeren Brogaard, dyrektor zarządzający firmy Trackunit.

– Przeprowadziliśmy kompleksowy przegląd globalnych firm telematycznych w celu oceny, która z nich spełnia wszystkie nasze wymagania jakościowe, a także złożone potrzeby biznesowe naszych klientów. Na naszego partnera wybraliśmy firmę Trackunit, która tak jak my, oferuje produkty wysokiej jakości i podejście zorientowane na klienta. Ta współpraca umożliwi nam przewodzenie branży i ustanowienie nowych połączeń opartych na danych w całym łańcuchu wartości. Łączność z maszynami i optymalizacja ich wykorzystania jest niezwykle ważna, aby ta cyfrowa podróż nabrała rozpędu w branży. Dzięki naszej unikalnej platformie telematycznej Mecalac będzie mógł zapewnić klientom zarówno natychmiastową wartość finansową, jak i fundament dla nowych innowacyjnych usług. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym długoterminowym partnerstwem – uzupełnił Baptiste Ligot, szef działu posprzedażowego w Mecalac Group.

Na wszystkie bolączki

Usługa składa się z portalu internetowego mymecalac.com oraz aplikacji mobilnej „MyMecalac” i ma na celu rozwiązywanie najczęstszych bolączek branży budowlanej, takich jak sygnalizowanie, które maszyny wymagają natychmiastowej opieki serwisowej lub przeglądu, dzięki czemu kierownictwo techniczne może być o krok przed potencjalnymi awariami. Portal internetowy to centrum informacji i wiedzy, który umożliwia menedżerom floty, właścicielom maszyn i operatorom, zwiększenie wydajności, bezpieczeństwa i czasu pracy maszyn, zapewniając dostęp do wszystkich kluczowych informacji - począwszy od podsumowań na poziomie ogólnym, aż po szczegółowe informacje o maszynie. Dzięki ciągłemu, szczegółowemu monitorowaniu maszyn i inteligentnym powiadomieniom o konserwacji, przeglądach i uszkodzeniach, aplikacja pomaga utrzymać maszyny w ruchu, przy zachowaniu maksymalnej prędkości i wydajności.
Nowe rozwiązanie firmy Mecalac dostępne jest standardowo w koparkach 12MTX, 15MWR i 15MC Stage V, a także w ładowarkach AS1600 i AS210e, jak również na życzenie we wszystkich innych maszynach wyposażonych w jednostkę napędową zgodną z normą emisji spalin Stage V. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.