[ATB] Aktualności

Nowy szef sprzedaży Hyundai

Data publikacji:

Hyundai Construction Equipment Europe ma nowego kierownika do spraw sprzedaży sprzętu budowlanego. Funkcję objął Jean-Philippe Pollet.

    Jean-Philippe Pollet, kierownik ds. sprzedaży sprzętu budowlanego, Hyundai Construction Equipment Europe.

Jean-Philippe Pollet to specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwijaniu różnych przedsięwzięć biznesowych w regionie EMEA. Pollet miał możliwość kierować sieciami dystrybucji w różnych segmentach przemysłu. Z punktu widzenia Hyundai Construction Equipment Europe wybór tak doświadczonego menadżera na tak istotne stanowisko to jasny sygnał, że producent planuje wzmocnić swoją obecność na europejskim rynku oraz w parkach maszynowych firm budowlanych i usługowych.
Zakres obowiązków nowego „Sales Managera” będzie obejmował m.in. ścisłą współpracę z oddziałami Hyundai i europejską siecią dilerów. Jean-Philippe będzie odpowiedzialny za opracowanie i wdrażanie strategii handlowych. Jednym z celów ma być koncentrowanie się na długoterminowym partnerstwie z jednoczesnym zabezpieczaniem celów biznesowych HCEE w Europie. Jean-Philippe Pollet będzie stacjonował w nowej europejskiej siedzibie w Tessenderlo w Belgii.
– Cieszymy się, że możemy powitać Jean-Philippe’a Polleta w naszej rodzinie Hyundai – skomentował Alain Worp, dyrektor zarządzający HCEE. – Jean-Philippe był silnym liderem sprzedaży w różnych branżach i jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że prowadzi on naszą sprzedaż sprzętu budowlanego. Jean-Philippe jest zapalonym zwolennikiem rozwoju branży i służąc jako kierownik sprzedaży, zwiększy jego zdolność do podniesienia działu sprzedaży sprzętu budowlanego na wyższy poziom – dokończył Worp.
Zadowolenia nie kryje również sam zainteresowany. Możliwość kierowania całym działem sprzedaży w tak dużym przedsiębiorstwie jak Hyundai Construction Equipment Europe to nobilitacja i możliwość wyznaczania sobie i spółce nowych celów. – Będąc zawsze mocno zaangażowanym w międzynarodową dystrybucję i rozwój sprzedaży biznesowej w trakcie mojej kariery, z niecierpliwością czekam na wzmocnienie i rozwój partnerstwa z istniejącą siecią europejską HCEE. Dlatego z wielkim entuzjazmem dołączam do zespołu profesjonalistów poświęconych potężnej marce, która ma mocne podstawy, aby przenieść HCEE na wyższy poziom – powiedział Jean-Philippe Pollet.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.