[ATB] Aktualności Bauma

Nowy termin targów Bauma Conexpo India

Data publikacji:

W związku z trwającą pandemią Covid-19 organizatorzy targów Bauma Conexpo India zadecydowali o ponownym przesunięciu terminu wydarzenia z 23-26 lutego 2021 r. na 20-23 kwietnia 2021 r. Pierwotnie wystawa miała odbyć się w dniach 3-6 listopada 2020 r.

Decyzja o przełożeniu wystawy nastąpiła po dokładnej analizie sytuacji epidemicznej w Indiach i dyskusjach z branżą.

– Jesteśmy przekonani, że nowy termin stworzy jeszcze korzystniejsze warunki do prowadzenia biznesu. Zmiana terminu wystawy pozwoli nam także zapewnić bezpieczeństwo naszym wystawcom i odwiedzającym, co jest naszym najwyższym priorytetem – powiedział Bhupinder Singh, CEO Bauma Conexpo India. – Uważamy, że leży to w najlepszym interesie naszych wystawców i odwiedzających. Pragniemy podziękować naszym partnerom za nieustające wsparcie i pomoc w ułatwieniu tej trudnej decyzji o odroczeniu targów. Nieustannie pracujemy, aby nadchodzące targi były jeszcze lepsze i bardziej udane niż ich poprzednie edycje – dodał.

– Zmiana harmonogramu przyniesie dodatkowe korzyści, ponieważ branża wychodzi ze śmiertelnego uścisku pandemii koronawirusa – wyjaśnił Mu Moahan, prezes Builders Association of India (BAI).

– Oprócz zapewniania najlepszych obiektów i doskonałej infrastruktury, Bauma Conexpo India jest w stanie zaspokoić potrzeby branży. Chcemy potwierdzić, że wszystkie dyrektywy i normy rządowe będą ściśle przestrzegane, aby zagwarantować bezpieczne doświadczenie, którego uczestnicy oczekują i na które zasługują – powiedział Arvind K. Garg, prezes Bauma Conexpo India i szef działu maszyn budowlanych i górniczych w Larsen & Toubro.

Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Maszyn do Produkcji Materiałów Budowlanych, Maszyn Górniczych i Pojazdów Budowlanych odbędą się w India Expo Center (IEC) w Delhi NCR.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.