[ATB] Nowości

Nowy wózek widłowy firmy Ausa

Data publikacji:

Hiszpańska firma Ausa wprowadziła na rynek kompaktowy wózek widłowy C201H o ładowności 2000 kg. Maszyna została zaprojektowana do użytku miejskiego.

Celem producenta było wprowadzenie na rynek bardzo kompaktowego wózka widłowego, którego niewielkie rozmiary umożliwią wygodne manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. Maszyna ma wysokość 2,09 m i szerokość 1,52 m. Wózek jest dostarczany z różnymi masztami, od standardowego masztu duplex, który oferuje 3,3 m wysokości podnoszenia, po maszty triplex - 3,7; 4,3 i 5,4 m.

Dla ułatwienia obsługi konserwacyjnej kabina jest odchylana. Model C201H jest dostępny w dwóch wersjach, z napędem hydrostatycznym 4x4 lub 4x2 i standardowym wyposażeniem w mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu na przedniej osi. Obie wersje wyposażone są w silnik Kubota V1505-E4B o mocy 18,5 kW, który zapewnia moc wystarczającą do pokonywania wzniesień o nachyleniu do 40% przy pełnym obciążeniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.