[ATB] Aktualności ursus

Oficjalne przekazanie autobusów Ursus dla miasta Szczecinek

Data publikacji:

Z dniem 19.12.2018 autobusy firmy Ursus oficjalnie włączają się do ruchu w miejskich liniach KM Szczecinek. Podczas uroczystości swoją obecnością zaszczycili Daniel Rak - Burmistrz miasta Szczecinek, Jerzy Hardie Douglas - były Burmistrz i jednocześnie ojciec tego projektu, Krzysztof Lis - Starosta powiatu szczecineckiego, Ryszard Jasionas - Wójt Gminy Szczecinek i inni przedstawiciele władz lokalnych.

W części oficjalnej jako pierwszy zabrał głos Pan Tomasz Merk - Prezes Zarządu KM Szczecinek, przedstawiając walory nowoczesnych autobusów elektrycznych firmy Ursus, które aktualnie stanowią prawię połowę użytkowanej floty. Dzięki w 100% napędzie elektrycznym, pojazdy są bezpieczne dla środowiska, a także ciche i wygodne zarówno dla pasażerów jak i kierowcy. Nowo zastosowany dashboard z idealnie czytelnym wyświetlaczem LED to kolejne udogodnienie mające poprawić zarówno bezpieczeństwo jak i komfort z jazdy. 

Źródło:Ursus

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.