[ATB] Aktualności

O’Keefe świętuje czterokrotne zwycięstwo w konkursie RoSPA

Data publikacji:

O’Keefe, brytyjski wykonawca prac wyburzeniowych i inżynierii lądowej, zdobył cztery złote nagrody Królewskiego Towarzystwa Zapobiegania Wypadkom (RoSPA), po jednym dla każdego oddziału firmy.

RoSPA Health and Safety Awards to najdłużej działający system nagród branżowych w Wielkiej Brytanii. Uznają osiągnięcia w systemach zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, w tym zaangażowanie pracowników.

Dyrektor generalny O’Keefe, Patrick O’Keefe, powiedział:

Jesteśmy zachwyceni, że włożone wysiłki w nasz priorytetowy obszar zdrowia i bezpieczeństwa został uznany przez zdobycie złota przez wszystkie nasze oddziały. Angażowaliśmy się w działania, mające na celu stale ulepszać nasze rozwiązania. Wydaliśmy znaczną ilość pieniędzy na nasz nowy zakład produkcyjny, aby zapewnić najbezpieczniejszy sprzęt i stworzyć przestrzeń zaprojektowaną od początku z myślą o bezpieczeństwie.

W ciągu ostatniego roku firma wdrożyła własne ulepszenia kampanii BHP, po tym jak jej dział wyburzeń zdobył w ubiegłym roku złotą nagrodę RoSPA.

Podobnie jak wszyscy uczestnicy, działalność firmy zostały poddane szczegółowej ocenie zdrowia i bezpieczeństwa, przeprowadzonej przez RoSPA w ramach procesu oceny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.