[ATB] Budownictwo

Opolskie: GDDKiA przebudowuje dwa przepusty

Data publikacji:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu ogłosiła przetargi na budowę przepustu w ciągu drogi krajowej nr 38 i przebudowę przepustu w ciągu drogi krajowej nr 88. Pierwsza inwestycja jest zlokalizowana w miejscowości Ucieszków, a druga w Sieroniowicach.

Pierwszy projekt dotyczy budowy przepustu w ciągu drogi krajowej nr 38 w miejscowości Ucieszków. Długość jego części przedmiotowej to 23,4 m, a światło przepustu wynosi 80 cm.
Drugie przedsięwzięcie przewiduje przebudowę przepustu w ciągu drogi krajowej nr 88 w miejscowości Sieroniowice. W tym przypadku długość części przedmiotowej wynosi 21,4 m, a światło przepustu 2x1,2 m.
Oba obiekty mają być gotowe w lipcu br. Na oferty zamawiający czeka do końca stycznia br. Podczas ich oceny będzie brał pod uwagę cenę (60%), termin realizacji robót (10%) oraz długość okresu gwarancji (30%).
Wykonawcy zadań będą zobowiązani m.in. do wykonania, utrzymania i demontażu tymczasowego oznakowania, montaż barier stalowych na dojazdach oraz umocnienie skarp okładziną z kamienia łamanego.

Źródło: rynekinfrastruktury.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.