[ATB] Technika

Osprzęt firmy Keltec

Data publikacji:
Firma Keltec wykonuje płyty adaptacyjne do młotów hydraulicznych, standardowe i pod szybkozłącza.

Firma Keltec wykonuje płyty adaptacyjne do młotów hydraulicznych, standardowe i pod szybkozłącza.

Firma Keltec z Pysznicy w województwie podkarpackim specjalizuje się w produkcji osprzętu do maszyn budowlanych i rolniczych. Pośród oferowanego w Keltec asortymentu znajdują się: łyżki podsiębierne, skarpowe, chwytakowe, szybkozłącza koparkowe hydrauliczne i manualne.

Keltec realizuje także nietypowe zamówienia, remonty łyżek, chwytaków, szybkozłączy itd. Dla minikoparek standardowe łyżki kopiące podzielone są na klasy maszyn do 2/3/4 ton. Oferowane są w wersjach z ilością zębów od 2 do 6, szerokością od 224 do 1031 mm i pojemnością zasypową 0,018 - 0,210 m3. Podobnie przedstawia się podział łyżek skarpowych w wersji sztywnej i hydraulicznej. W klasie 2-3 oraz 3-4 ton są dostępne łyżki o szerokości od 842 do 1542 mm, z pojemnością zasypową 0,07 - 0,164 m3.  

Osobną grupę produktową tworzą młoty hydrauliczne serii S, które doskonale łączą w sobie optymalne rozwiązania techniczne uzyskane dzięki wdrażaniu wysokiej jakości materiałów. Decydującą rolę pełni w tym miejscu materiał tłoka, który jest najważniejszą częścią młota. Element ten został opracowany wspólnie przez DHB i producenta stali tak, aby zapewnić najwyższą jakość sprzętu. Firma Keltec wykonuje płyty adaptacyjne do młotów hydraulicznych, standardowe i pod szybkozłącza, oprócz tego zawiesia oraz łączniki do chwytaków, młotów oraz nożyc hydraulicznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.