[ATB] Technika Panasonic

Panasonic - Kręci się i wierci

Data publikacji:

Panasonic wprowadził do swojej oferty akumulatorową wkrętarko-wiertarkę PAEY 74A2LJ2G z szeregiem usprawnień podnoszących komfort użytkowania.

Narzędzie posiada nowy design, obudowę w kształcie litery T oraz wygodny układ pistoletowy, bardzo dobrze dopasowujący się do ręki użytkownika. Do tego niewielka waga z baterią wynosząca 2,05 kg niweluje zmęczenie podczas dłuższej pracy.

Nowa wkrętarko-wiertarka wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, co zwiększa m.in. trwałość elektronarzędzia – wyeliminowano bowiem szczotki, które według producenta są najczęstszą przyczyną awarii oraz najszybciej zużywającym się elementem mechanicznym silnika. Uchwyt wiertarski narzędzia (niewymagający kluczyka) posiada wkładki z wolframu cechujące się dużą żywotnością i pozwalające na pewne mocowanie osprzętu. Ochronę przed kurzem i wilgocią zapewnia technologia Tough Tool IP, natomiast komfort pracy w niedostatecznych warunkach oświetleniowych podnosi jasna dioda LED.

Wkrętarko-wiertarka posiada akumulator o mocy 18V (pojemność 5 Ah – dostępny też wariant 3 Ah) wyposażony w elektronikę kontrolną, zapewniającą optymalne wykorzystanie energii podczas pracy. W zestawie dostępne są dwa akumulatory, ładowarka oraz walizka narzędziowa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.