[ATB] Aktualności Hitachi

Park tematyczny instaluje minikoparki Hitachi

Data publikacji:

Hitachi sponsoruje 10 nowych minikoparek ZX17U-5 w Ravensburger Spieleland, parku rozrywki w pobliżu Jeziora Bodeńskiego na południu Niemiec.

Dzieci od trzeciego roku życia mogą siedzieć w kabinach w towarzystwie osoby dorosłej, podczas gdy osoby w wieku ośmiu lat i powyżej mogą samodzielnie obsługiwać maszyny. używając joysticków do podnoszenia i rozładowywania żwiru w specjalnie stworzonym dołku.

Ghislaine Jonker, dyrektor marketingu Hitachi Construction Machinery Europe (HCME), powiedział:

Jesteśmy dumni z zaangażowania w projekt, który przemawia do następnego pokolenia. W Spieleland dzieci mają okazję dowiedzieć się więcej o koparkach w bezpiecznym i zabawnym środowisku.

Maszyny Zaxis, które zastąpiły silniki wysokoprężne przyjaznymi dla środowiska silnikami elektrycznymi, zostały dostarczone przez autoryzowanego dealera Hitachi Kiesel.

Przed zainstalowaniem w parku maszyny zostały zmodyfikowane, aby spełnić wymogi bezpieczeństwa i jakości niemieckiego stowarzyszenia kontroli technicznej. Do maszyn zostały dodane boczne pomoce wspinaczkowe, pasy i bariery z przodu kabin, które również zostały ograniczone do 30° promienia wychylenia w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.