[ATB] Nowości

Pełna mobilność

Data publikacji:

Fayat Group konsekwentnie stawia na rozwiązania przyjazne dla użytkownika. Wśród nich warto wymienić np. mające premierę podczas ubiegłorocznych targów Bauma, mobilne wytwórnie asfaltu XPress 1500 i XPress 2000, charakteryzujące się m.in. łatwością obsługi.

Mobilne urządzenia z serii XPress są bardzo dobrze skrojone dla klientów, którzy muszą produkować duże ilości mieszanki asfaltowej w krótkim okresie czasu, pamiętając przy tym, że wytwórnia może być w łatwy sposób przemieszczona po zakończeniu pracy. Po ukończeniu jednego zadania wytwórnia asfaltu może zostać przeniesiona do następnej lokalizacji bez obniżania jakości produkcji, a także tracenia czasu na demontaż i ponowny montaż, co zwiększa liczbę dni pracy dla firmy budowlanej.

Podstawowym atutem maszyny jest to, że mieści się (kompletna) na zaledwie dwóch naczepach o szerokości jedynie 3 m, co zapewnia oszczędność kosztów transportu. Nowe zakłady firmy Marini charakteryzują się deklarowaną przez producenta wydajnością na poziomie odpowiednio 120 i 160 t/h - umożliwiają recykling na gorąco i na zimno. Instalacja zestawu Marini Foaming Bitumen umożliwia produkcję ciepłego asfaltu, wysokiej jakości mieszanki o temperaturze 20-30°C niższej niż tradycyjne gorące mieszanki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.