Artykuł

Pełna mobilność

Pełna mobilność

Fayat Group konsekwentnie stawia na rozwiązania przyjazne dla użytkownika. Wśród nich warto wymienić np. mające premierę podczas ubiegłorocznych targów Bauma, mobilne wytwórnie asfaltu XPress 1500 i XPress 2000, charakteryzujące się m.in. łatwością obsługi.

Mobilne urządzenia z serii XPress są bardzo dobrze skrojone dla klientów, którzy muszą produkować duże ilości mieszanki asfaltowej w krótkim okresie czasu, pamiętając przy tym, że wytwórnia może być w łatwy sposób przemieszczona po zakończeniu pracy. Po ukończeniu jednego zadania wytwórnia asfaltu może zostać przeniesiona do następnej lokalizacji bez obniżania jakości produkcji, a także tracenia czasu na demontaż i ponowny montaż, co zwiększa liczbę dni pracy dla firmy budowlanej.

Podstawowym atutem maszyny jest to, że mieści się (kompletna) na zaledwie dwóch naczepach o szerokości jedynie 3 m, co zapewnia oszczędność kosztów transportu. Nowe zakłady firmy Marini charakteryzują się deklarowaną przez producenta wydajnością na poziomie odpowiednio 120 i 160 t/h - umożliwiają recykling na gorąco i na zimno. Instalacja zestawu Marini Foaming Bitumen umożliwia produkcję ciepłego asfaltu, wysokiej jakości mieszanki o temperaturze 20-30°C niższej niż tradycyjne gorące mieszanki.


Reklama
Powiązane artykuły