[ATB] Technika Peri

Peri - Wesprze w chłodniejsze dni

Data publikacji:

Możliwości systemu deskowań ramowych Maximo firmy Peri są stale ulepszane i rozszerzane.

Podczas tegorocznych targów Bauma w Monachium, na stoisku firmowym, zaprezentowany zostanie m.in. nowy system wsporników Maximo MXK. Rozwiązanie zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i prostotę użytkowania. Dzięki modułowej konstrukcji, niewielkiej masie oraz ręcznej instalacji elementów, system jest szybki w montażu. Rozwiązanie pełniące funkcję platformy roboczej może być stosowane z systemami deskowań Maximo oraz Trio. Dodatkową nowością w programie Maximo są dostępne na życzenie panele o wysokości 3 oraz 3,6 m będące odpowiedzią producenta na potrzeby użytkowników.

Dla rynków, na których występuje chłodniejszy klimat, firma Peri opracowała również rozwiązanie o nazwie MXH pozwalające na łączenie systemu Maximo z elementami grzewczymi. Dzięki temu czynności związane z betonowaniem mogą odbywać się w niższych temperaturach. Montaż paneli i elementów grzewczych odbywa się w poziomie – wymagane są jedynie dwie śruby mocujące na każdym z czterech rogów. Standardowa wysokość elementów grzewczych wynosi 2,7 m przy szerokości wynoszącej 2,4 oraz 1,2 m.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.