[ATB] Budownictwo

Piotr Kledzik powołany do zarządu Porr Bau

Data publikacji:

Piotr Kledzik, prezes spółki Porr SA, został powołany do zarządu Porr Bau, gdzie będzie odpowiedzialny za rynek polski i norweski.

- Piotr Kledzik na nowym stanowisku będzie również odpowiedzialny za współpracę z innym jednostkami tworzącymi Business Unit 3, czyli rynki europejskie poza rynkami Austrii i Niemiec - przekazał portalowi WNP.PL Mateusz Gdowski, rzecznik grupy Porr w Polsce - Oczywiście operacja ma również za zadanie uporządkowanie coraz większej struktury koncernu. Do głównych zadań będzie należało ustabilizowanie sytuacji wynikowej podległych spółek oraz wzmocnienie kontroli nad realizowanymi projektami - dodał.

Porr to druga co do wielkości austriacka grupa budowlana. Porr w Polsce specjalizuje się budownictwie drogowym, kolejowym, hydrotechnicznym i kubaturowym.

Według rankingu przygotowanego przez firmę doradczą Spectis, w 2017 r. grupa Porr odnotowała w Polsce 1,95 mld zł (+76 proc.), co dało jej piąte miejsce pod względem przychodów wśród największych firm budowlanych na polskim rynku.

Źródło:WNP

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.