[ATB] Wywiady [ATB] Aktualności

Plany firmy Hydrosila EU

Data publikacji:
Plany firmy Hydrosila EU

Artem Ieresko, prezes zarządu Hydrosila EU: formalnie rzecz biorąc jesteśmy ukraińską firmą, która jednak znaczną część swojego biznesu przeniosła do Polski. Już w 2017 r. uruchomiliśmy biuro regionalne Hydrosila EU we Wrocławiu, z obficie zaopatrzonym magazynem obejmującym m.in. pompy hydrauliczne czy przekładnie.

Obecnie praktycznie cała sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem tego magazynu, gdyż przecież wszyscy wiemy, jaka jest sytuacja na Ukrainie. Obecnie w Polsce nie ma produkcji, ale w planach jest budowa nowego zakładu. Nasze produkty trafiają w pierwszej kolejności do maszyn rolniczych, choć intensywnie pracujemy nad klientami z branży budowlanej.

Traktując nas jako ukraińskiego producenta, to na targach Bauma jesteśmy już po raz czwarty - jako firma z Polski zaś to nasz debiut. Same targi to świetne miejsce do spotkań, tym bardziej, że od czasu wybuchu Covid-u nie było ku temu wielu okazji. Pokazujemy w ten sposób, że wciąż jesteśmy na rynku i pracujemy dalej. Jeśli zaś chodzi o eksport, to działamy z powodzeniem na wielu rynkach zbytu - mamy klientów nie tylko w Europie, ale również w USA, Afryce czy Azji. Spora część naszej produkcji trafia na „pierwszy montaż”. Produkty firmy Hydrosila trafiają jednak również np. do serwisów maszyn - jest to główny kanał sprzedaży np. w Chinach czy Tajlandii.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.