[ATB] Aktualności

Podsumowanie roku 2017 - Z optymizmem w nowy rok

Data publikacji:

Zbliżający się koniec roku stanowi zawsze dobrą okazję do podsumowań, ocen, prognoz. Tradycyjnie już prezentujemy wypowiedzi przedstawicieli wybranych przedsiębiorstw z sektora budowlano-drogowego na temat działalności w minionych dwunastu miesiącach, oceny bieżącej sytuacji rynkowej, kondycji branży, a także pomysłów na biznes w przyszłym roku, który może okazać się przełomowy, jeśli chodzi o poprawę koniunktury. Wzrost wyników, który był udziałem wielu firm już w tym roku, w przyszłym, dzięki coraz bardziej wartkiemu strumieniowi finansowania inwestycji infrastrukturalnych, może okazać się trwałym trendem na najbliższe kilka lat.

W podsumowaniu zebraliśmy wypowiedzi z ostatnich tygodni bieżącego roku. Poruszone zagadnienia omawiają: Marek Matuszewski, dyrektor ds. handlowych firmy Hydrosprzęt; Piotr Zoszak, członek zarządu Kiesel Poland; Miłosz Waliszak, sales manager East Europe w Kubota Baumaschinen; Marceli Bednarek, prezes zarządu Liebherr Polska; Aleksander Wajner, regionalny kierownik sprzedaży Manitou Polska; Wojciech Żarnowski, dyrektor generalny firmy Sitech i Milena Tarkowska, prezes zarządu spółki TarCo.

Marek Matuszewski, dyrektor ds. handlowych firmy Hydrosprzęt
W tym roku zostaliśmy jednym z trzech autoryzowanych dystrybutorów firmy LiuGong w Polsce, dzięki czemu nasza oferta powiększyła się o maszyny tej marki, gąsienicowe koparki - 22-, 25- i 36-tonowe modele 922E, 925E i 936E oraz 18-tonową ładowarkę 856H produkowaną w Stalowej Woli. W związku z uzyskaniem dilerstwa LiuGonga w czerwcu rozpoczęliśmy szeroką akcję demonstracyjną koparki gąsienicowej 925E i ładowarki kołowej 856H, która trwa do teraz. Reakcje po naszym „demo” są pozytywne, klienci zobaczyli, że nasze maszyny mogą konkurować z najlepszymi, że są wydajne, ekonomiczne, dobrze wyposażone, dowiedzieli. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 12/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.