[ATB] Aktualności

Pojazd najbardziej wszechstronny

Data publikacji:

Firma Renault Trucks została wyróżniona przez włoski magazyn Vado e Torno, który co roku przyznaje nagrodę w kategorii wszechstronności producentom samochodów ciężarowych i pojazdów użytkowych w trzech kategoriach: pojazdy dalekobieżne, dystrybucyjne i komunalne. Model Renault D Wide 320 został wybrany „najbardziej wszechstronnym pojazdem roku 2021” w kategorii Pojazdy Dystrybucyjne.

Osiągi zautomatyzowanej skrzyni biegów Optidriver w połączeniu z wydajnością pakietu Fuel Eco - z funkcją wolnego koła Optiroll - zapewniają niskie zużycie paliwa, a tym samym bardzo niski poziom emisji zanieczyszczeń. Renault Trucks D Wide 320 jest jednym z najbardziej wydajnych pojazdów spełniających wymagania transportu regionalnego i dążenia do rentowności wśród przewoźników. Najnowszy model Renault D Wide, postawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko w zakresie komfortu kierowcy – podsumowało jury, które pochwaliło również ulepszenia wprowadzone przez producenta w tym modelu w zakresie komfortu jazdy, widoczności i bezpieczeństwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.