[ATB] Aktualności

Polska Liga Operatorów - Mistrzowie dźwigni i dżojstika

Data publikacji:

W wyjątkowo ciepłą, jak na tę porę roku, sobotę 13 października zapadły rozstrzygnięcia finałowe tegorocznej edycji Polskiej Ligi Operatorów. Impreza, która odbyła się w Turku, zgromadziła całkiem pokaźną grupę zawodników i kibiców, zainteresowanych również dynamicznymi pokazami oraz wystawą maszyn roboczych, jak również prelekcjami i poradami prawnymi dla przedsiębiorców i operatorów w ramach „eRobocze Show”.

Sportowa rywalizacja zapewniła sporą dawkę emocji - ostatecznie tegorocznymi zwycięzcami Polskiej Ligi Operatorów zostali: Hubert Cylwik (koparko-ładowarka), Mariusz Buczyński (koparka) i Adam Dzitkowski (ładowarka) - uhonorowano ich medalami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów. Podczas konkursu w Turku rozegrano również 3 konkurencje wymagające dużej precyzji - „Mistrzowski Chwyt” (maszyna przeładunkowa Sennebogen 818E), „Polskie Wyzwanie” (koparka gąsienicowa Liugong 925E) oraz „Szybko i Sprawnie”, w których zwyciężyli odpowiednio: Paweł Lipiński, Zbigniew Jura i Adam Kapuściński.
Zwiedzający chętnie przypatrywali się również odbywającym się przez cały dzień dynamicznym pokazom maszyn (place testowe zajęły łączną powierzchnię 7 tys. m²), a także maszynom i urządzeniom prezentowanym na prawie 50 stoiskach firmowych (powierzchnia wystawiennicza - ponad 22 tys. m²).

GA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.