[ATB] Wywiady [ATB] Aktualności

Pora na eksport ładowarek kołowych Schmidt

Data publikacji:
Pora na eksport ładowarek kołowych Schmidt

Joanna Glejzer, specjalistka ds. sprzedaży, Schmidt: Firma Schmidt działa na rynku od 12 lat i zajmuje się sprzedażą szerokiej gamy ładowarek kołowych - od miniładowarek z udźwigiem rzędu 600 kg, do maszyn radzących sobie z ciężarem 1,8 t. Maszyny te są dla nas produkowane w Chinach, co bezpośrednio wpływa na ich atrakcyjność cenową a jednocześnie ciągły kontakt z produkcją i bieżąca kontrola procesu pozwala nam na zachowanie wysokiej jakości.

Co ważne, nasza oferta dociera do różnych branż - firm budowlanych, przedsiębiorstw brukarskich, składów węgla, firm komunalnych czy gospodarstw rolnych. I póki co to rolnictwo jest dla nas podstawowym segmentem rynku. Nasze maszyny z powodzeniem sprzedajemy na rynku polskim, choć niemniej ważny jest eksport - posiadamy rozwiniętą sieć sprzedaży w Czechach, na Słowacji, Litwie, Irlandii, Rumunii, na Węgrzech czy w Ukrainie. Zaletą naszych maszyn jest bez wątpienia duża prostota wykonania - nawet jeśli pojawiają się jakieś awarie, to w wielu przypadkach klient jest w stanie poradzić sobie we własnym zakresie lub przy ewentualnej konsultacji telefonicznej. Oczywiście w razie potrzeby do akcji może wkroczyć odpowiednio wyposażony mobilny serwis - żadnego z klientów nie stać przecież na kosztowne przestoje.

Targi Bauma to dla nas z całą pewnością inwestycja na przyszłość. Jesteśmy tutaj po to, aby otwierać się na nowe rozwiązania i nowe rynki zbytu. Zdecydowanie rok 2022 jest dla firmy Schmidt dość wymagający, ale mimo wszystko dobry. W tych dość trudnych czasach dla rynku maszyn udało nam się wypracować najlepszy stosunek jakości do ceny. Tym bardziej, że poza maszynami, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, sprzedajemy również szeroką gamę osprzętu roboczego oraz części zamienne do tych maszyn. Co szczególnie ważne w dzisiejszych czasach nie mamy problemu z dostępnością maszyn. Staramy się mieć tak zazębiony łańcuch dostaw, aby mieć zawsze sporo maszyn na placu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.