[ATB] Technika JCB budowlane

PPHU Gałkowski. Dostawa w 24 godziny

Data publikacji:
PPHU Gałkowski. Dostawa w 24 godziny

PPHU Gałkowski z Rakoniewic jest autoryzowanym partnerem dystrybutora maszyn JCB w Polsce. W ofercie firmy znajdują się m.in.: ładowarki teleskopowe, ciągniki rolnicze, osprzęt do ładowarek oraz części zamienne. Jej działalność obejmuje również sprzedaż maszyn używanych różnych marek, serwis oraz wynajem. Wracając jednak do działalności w zakresie części zamiennych - w 2019 r. firma Gałkowski uruchomiła sklep internetowy jako nowy kanał dystrybucji oferowanych produktów. Obecnie jest on w trakcie rozbudowy. 

Kompleksowa oferta firmy Gałkowski zawiera części do maszyn JCB wykorzystywanych w rolnictwie oraz budownictwie, w tym bardzo rozbudowany asortyment oryginalnych, certyfikowanych części do większości maszyn, części OEM oraz zamienniki spełniające wysokie standardy jakości. Realizacja zamówień przebiega przy tym bardzo sprawnie - przy zamówieniu składanym do godziny 13.00 można spodziewać się przesyłki w ciągu 24 h.

– Sprzedaż jest możliwa w zakresie zarówno hurtowym jak i detalicznym. Odbiorcami są więc nie tylko klienci indywidualni, ale również hurtownie, serwisy i sklepy. Postój maszyny oznacza dziś realne straty finansowe - jak klient ma pilną potrzebę wymiany części, jest w stanie przejechać i 200 km. Ważna jest u nas dostępność części – mówi Szymon Gałkowski, właściciel firmy. – W swoim asortymencie posiadamy 10 tys. pozycji, wśród których znajdują się m.in. opony, cały osprzęt niezbędny do wyposażenia maszyny, nadwozie, elektryka, sterowanie maszyną, silniki, filtry oraz układy hamulcowe, hydrauliczne, jak i napędowe – dodaje.

Jedną z gałęzi sprzedażowych  PPHU Gałkowski jest sprzedaż opon różnych firm, są wersje i tańsze i droższe, według wymagań klienta. Produkcja własna firmy dotyczy natomiast lemieszy, łyżek. Jest tutaj np. wersja łyżki „4 w 1” przeznaczona typowo do zastosowań budowlanych. Firma PPHU Gałkowski realizuje też zamówienia indywidualne pod różne typy maszyn. 

 

Części od ręki

Główny magazyn firmy zawiera zapasy najczęściej rotujących części, większość z nich dostępna jest od ręki, nie ma więc długich okresów oczekiwania. Dostęp do licencjonowanych części usprawnia też działalność serwisową w firmie.

– Specjalizacja względem marki JCB jest naszą kolejną zaletą. Ułatwia bowiem procesy zarządzania zasobami materiałowymi. W zależności od zapotrzebowania i rotacji można szybko zwiększać lub zmniejszać nowe zamówienia, a towar zawsze jest na miejscu. Ceny na oryginalne części jak i zamienniki są w PPHU Gałkowski zawsze konkurencyjne. Sprzedaż zarówno maszyn jak i części uzależniona jest od sytuacji rynkowej. Rolnicy czekają na nowe programy dopłat. Wiadomo, jak się coś zepsuje i maszyna nie działa, to trzeba ją naprawić. Niemniej ważne jest to w przypadku firm budowlanych, które przecież nie mogą sobie pozwolić na żadne przestoje – przekonuje właściciel firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.