Praca bez przestojów koparkami Case z nowej serii E

Data publikacji:
Praca bez przestojów koparkami Case z nowej serii E

Koparki gąsienicowe Case z nowej serii E oferują wiele nowych funkcji, które integrują się i współdziałają ze sobą, gwarantując klientom wiodący na rynku czas pracy bez przestojów, produktywność i rentowność. Przykładem takiej integracji może być połączenie silników Stage V FPT, inteligentnego systemu hydraulicznego Case (CIHS) oraz rozwiązań telematyki.

Firma Case od lat wykorzystuje sprawdzone silniki FPT przeznaczone specjalnie dla branży budowlanej. W nowej serii E tym razem zastosowano mocniejsze i wydajniejsze silniki o normie Stage V. W modelach od 13 do 18 ton są to 4,5-litrowe silniki N45 z renomowanej serii NEF, dla modeli od 21 do 30 ton wybrano wersję N67 o pojemności skokowej 6,7 l. Większą wydajność silników uzyskano rezygnując z układu recyrkulacji spalin (EGR), skorzystano jednak z selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) na filtrze oraz systemu HI-eSCR2, opatentowanego przez FPT rozwiązania do oczyszczania spalin, które jest całkowicie bezobsługowe i trwałe.

Inteligentny system hydrauliki CIHS zapewnia 4 cztery tryby pracy, z dodatkowymi konfigurowalnymi ustawieniami hydrauliki w celu dostosowania priorytetu przepływu dla ruchów ramienia, wysięgnika lub obrotu. Zwiększający wydajność tryb Super Power (SP) zapewnia maksymalną produktywność, tryb Power (P) nagły wzrost mocy w razie potrzeby, tryb podnoszenia (L) optymalizuje przenoszenie przedmiotów, a tryb Eco (E) zapewnia  oszczędności na paliwie, w niektórych modelach aż do 17%.

Kabina operatora zgodna z FOPS poziomu 2 zapewnia wyższy poziom komfortu, widoczności i bezpieczeństwa. Zawiera w pełni regulowany ergonomiczny fotel ze zoptymalizowaną pozycją podłokietników i sterowaniem joystickami, 10” ekran, nowy układ sterowania, ulepszony system klimatyzacji i większe schowki.

Wspomniane już rozwiązania Case Service Solutions to szereg połączonych i niepołączonych usług posprzedażnych, które wspierają klientów. Case oferuje w tym zakresie rozwiązania obejmujące geolokalizację, bezpieczeństwo floty za pomocą geoogrodzenia i alerty o nieautoryzowanym użyciu, następnie tworzenie raportów z pracy zawierających kluczowe wskaźniki wydajności, możliwość wysyłania dilerom alertów na podstawie wydajności maszyny, zdalną diagnostykę, wcześniejsze zamawianie potrzebnych części itd.  

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.