[ATB] Aktualności

Prawie 100 nowych maszyn Bobcat sprzedanych

Data publikacji:

Firma Bobcat Sverige z siedzibą w Kristianstad, autoryzowany diler Bobcat w Szwecji, pozyskała zamówienia na około 100 nowych maszyn Bobcat od Ramirent i Renta Sverige, dwóch wiodących firm wynajmujących w kraju.

Zobacz także:Nowe ładowarki Bobcat z normą Stage V

  Zamówienie dla firmy Ramirent uważane jest za największe w historii firmy Bobcat na szwedzkim rynku. Nowe maszyny, obejmujące minikoparki Bobcat od 1 do 8,5 t oraz gamę ładowarek kompaktowych Bobcat, są dostarczane do firm Ramirent i Renta na bieżąco. Dołączają do znacznych flot istniejących maszyn Bobcat zarówno w Ramirent, jak i Renta, które osiągnęły doskonałe wyniki w obu firmach i stworzyły podstawy pod nowe zamówienia zdobyte przez Bobcat Sverige.

  Sprzęt Bobcat idealny do wynajmu

  – Dostawy nowych maszyn Bobcat rozpoczęły się w drugim kwartale i odbywają się w wypożyczalniach na terenie całego kraju. Szwedzki rynek wygląda stosunkowo dobrze - nawet w czasach koronawirusa - a wielu z nich z niecierpliwością oczekuje na powrót. Ostatnia niepewność na rynku jest dobra dla firm wynajmujących, ponieważ w tych okolicznościach mają tendencję do wynajmowania większej ilości sprzętu – powiedział Göran Andersson, dyrektor generalny Bobcat Sverige.

  – Jest to ogromne osiągnięcie dla firmy Bobcat Sverige i świadczy o jej sukcesie jako naszego dealera w Szwecji oraz o jakości kompaktowych maszyn Bobcat. Doskonałe osiągi sprzętu Bobcat już w wynajmowanych flotach w Ramirent i Renta były ważnym czynnikiem w zdobyciu tych zamówień – powiedział Johan Bursell, District Manager regionu Nordics & Baltics dla Doosan Bobcat EMEA.

  Wypożyczalnie w całej Szwecji

  Ramirent AB posiada wiele punktów sprzedaży w całej Szwecji, od Trelleborg na samym południu kraju do Kiruna na północy. Poza minikoparkami i ładowarkami Bobcat, w ofercie Ramirent znajduje się szeroka gama produktów do wynajęcia. Działalność szwedzka jest częścią dużej sieci prowadzonej przez Ramirent w dziewięciu krajach Europy Północnej i Wschodniej, zatrudniającej około 3200 pracowników i obejmującej 300 centrów obsługi klienta. Ramirent jest własnością Loxam Group, trzeciej co do wielkości wypożyczalni sprzętu na świecie.

  Renta Sverige AB działa również w całej Szwecji, posiadając około 70 magazynów na terenie całego kraju. Jest częścią fińskiej firmy wynajmującej, Renta Group Oy, i jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wynajmu maszyn budowlanych i sprzętu. Renta oferuje również nowoczesne urządzenia na placu budowy, rusztowania i usługi w zakresie ochrony przed warunkami atmosferycznymi, a także usługi na placu budowy, takie jak tymczasowe instalacje hydrauliczne i HVAC oraz planowanie.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

  Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

  YouTube atb

  zobacz więcej

  CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.