[ATB] Aktualności

Prestiżowa nagroda dla Hidromeku

Data publikacji:

irma Hidromek po raz kolejny została uhonorowana prestiżową nagrodą German Design Award. Tym razem turecki producent zdobył tytuł „Winner” dzięki nowo opracowanej, w pełni elektrycznej koparce kołowej HICON 7W.

Od 2012 r. Niemiecka Rada Wzornictwa nagradza produkty i projekty, które wyznaczają trendy w designie, komunikacji i architekturze na polu międzynarodowym. W 2017 r. jury przyznało firmie Hidromek nagrodę „Special Mention” za równiarkę HMK 600 MG, a rok później tytuł „Winner” za ładowarkę kołową HMK 640 WL. Dzięki tegorocznemu wyróżnieniu firma Hidromek, działająca w branży budowlanej od 41 lat, zwiększyła liczbę otrzymanych nagród za wzornictwo do 18.
Nagrodzony model HICON 7W został zaprezentowany po raz pierwszy podczas targów Bauma 2019 w Monachium. W pełni elektryczna koparka kołowa wyróżnia się ekonomicznością i ekologicznością. Maszyna, charakteryzująca się zerową emisją spalin oraz kompaktowymi rozmiarami, może być stosowana do pracy w obszarach miejskich.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.