[ATB] Aktualności Kubota budowlane

Prestiżowa nagroda dla Kuboty

Data publikacji:

Nowa seria koparek kompaktowych Kubota o masie 5-6 ton została uhonorowana nagrodą Red Dot Award for Product Design. Nagrody Red Dot wyróżniają innowacje w wielu branżach, a prestiżowy "Red Dot" jest uznawanym na całym świecie znakiem jakości za wybitne wzornictwo. Tegoroczna gala odbyła się 30 marca podczas ceremonii online, podczas której uhonorowano najbardziej uznane marki na świecie.

Gama koparek kompaktowych o masie 5-6 ton, zaprojektowanych specjalnie z myślą o maksymalnym komforcie, bezpieczeństwie i wydajności, składa się z trzech modeli: KX060-5, U56-5 i U50-5. Każdy model łączy kompaktową konstrukcję z nowoczesnymi funkcjami oraz przeprojektowanym wnętrzem i wyglądem zewnętrznym, aby zapewnić użytkownikom optymalną obsługę.
Jürgen Bidell, Sales Manager w Kubota Construction Machinery Germany komentuje: - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że znaleźliśmy się w gronie zwycięzców tegorocznej edycji Red Dot Awards. Red Dot oznacza jakość i innowacyjność. To filozofia, którą wyznaje również Kubota.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.