[ATB] Aktualności

Priorytetowy wynajem SP-Rent

Data publikacji:

Działająca od 2007 r. firma Sunward Polska, reprezentująca na naszym rynku interesy chińskiej firmy Sunward, zmieniła nazwę – od 2023 r. działa pod nazwą SP-Rent. Człon „rent” w nazwie nie pojawił się przypadkowo – związany jest bowiem z rozwojem działalności w zakresie wynajmu maszyn.

    Priorytetowy wynajem SP-Rent

Chiński producent ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji ciężkiego sprzętu dedykowanego dla sektora zbrojeniowego oraz górnictwa – m.in. wiertnic i palownic. Działająca od 1999 r. spółka Hunan Sunward Intelligent Machinery zmieniła jednak całkowicie profil produkcji i po gruntownej modernizacji fabryki z linii produkcyjnych zaczęły zjeżdżać znacznie mniejsze maszyny budowlane – minikoparki, koparki i ładowarki, a także ładowarki teleskopowe czy wózki widłowe. Sprzęt marki Sunward charakteryzuje sprawdzona jakość wyrobów – maszyny montowane są na bazie podzespołów renomowanych firm, przez co zostały dobrze przyjęte na wymagających rynkach europejskich, w tym polskim.

Spółka SP-Rent, czyli następczyni Sunward Polska, rozwija działalność w zakresie wynajmu od 2022 r. 

– Wynajmujemy praktycznie wszystkie produkty z oferty marki Sunward – koparki, ładowarki, wozidła czy podnośniki nożycowe. Oferujemy również agregaty Himoinsa i Pramac, a także szeroką gamę osprzętu – młoty hydrauliczne, łyżki uchylno-obrotowe, wiertnice czy chwytaki. Trafiamy z tą ofertą do wielu branż – od małych firm po duże przedsiębiorstwa, które nie mają odpowiednich zdolności kredytowych aby zakupić czy wziąć w leasing nowy sprzęt – wyjaśnia Mariusz Kwaśniak z firmy SP-Rent. 

W tym zakresie największą popularnością cieszą się minikoparki Sunward SWE17F i SWE20F o masie roboczej odpowiednio ok. 1,7 i 2 ton, wybierane np. przez firmy zajmujące się budową instalacji fotowoltaicznych.

Warto dodać, iż przedsiębiorstwo działa w oparciu o placówek na terenie całego kraju – w Kostomłotach Pierwszych pod Kielcami, a także w Gdańsku, Toruniu, Warszawie i Wieliczce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.