[ATB] Aktualności

Program wynajmu maszyn Hitachi Premium Rental

Data publikacji:

Wysokiej klasy koparki i ładowarki kołowe Hitachi są dostępne do wynajęcia za pośrednictwem  szerokiej sieci dealerów, w ramach programu Hitachi Premium Rental. Maszyny można wynająć na okres od miesiąca do jednego roku. Korzystanie z Hitachi Premium Rental zapewnia wysoki poziom niezawodności oraz jakości i usług, jakich można oczekiwać od marki Hitachi, jednocześnie dając większą elastyczność, aby sprostać indywidualnym wymaganiom każdej firmy.

Jednym z pierwszych klientów programu Premium Rental, była francuska firma budowlana Société Robert Chevillard TP. Wynajęła koparkę kołową Hitachi ZX145W-6 na miesięczny kontrakt za pośrednictwem firmy Cobemat - autoryzowanego dealera Hitachi w północno - zachodniej Francji. Wybór tej  koparki spowodowany był koniecznością uzupełnienia własnej floty maszyn o model o podobnych parametrach użytkowych dla potrzeby wykonania zleconych prac. Kierownik Christophe Talarmin bardzo chwalił taką możliwość wynajmu sprzętu, gdyż w okresach gdy nie jest on wykorzystywany, nie generuje kosztów. Klient otrzymuje elastycznie dopasowaną do swoich potrzeb ofertę, sprzęt jest dobrze utrzymany i monitorowany, a lokalny dealer – Cobemat udziela odpowiedniego wsparcia. Współpraca pomiędzy wykonawcą projektu, a dealerem oferującym wynajem sprzętu jest bardzo ważna. Kiedy dzwonią klienci, urządzenie musi być gotowe często już następnego dnia. Christophe Talarmin potwierdził również chęć dalszego korzystania z możliwości i korzyści jakie daje Premium Rental, a jest ich wiele. Program daje dostęp do najnowszych modeli Hitachi, oferuje konkurencyjne ceny oraz duże doświadczenie i serwis autoryzowanego dealera. Wspomnianą koparkę Hitachi firma Société Robert Chevillard TP stosowała również w okresie od maja do września 2019 roku podczas budowy nowej stacji metra, która połączy przedmieście Cesson-Sévigné z Rennes.  

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.