[ATB] Nowości

Przegląd oferty Sany

Data publikacji:
Przegląd oferty Sany w Monachium

Firma Sany oferuje szerokie spektrum wydajnych maszyn, ze szczególnym uwzględnieniem koparek hydraulicznych, ładowarek oraz urządzeń i żurawi portowych. Każdy model opracowany na rynek europejski spełnia wszystkie przepisy i normy UE. Zaprezentowała je podczas październikowych targów Bauma.

Jeżeli chodzi o koparki, to oferta firmy Sany zawiera całe spektrum rozwiązań obejmujących wielofunkcyjne wersje mini do użytku na każdym placu budowy, modele  kompaktowe łączące w sobie maksymalną wydajność i elastyczność działania, a także solidne maszyny wyburzeniowe z długim wysięgnikiem i hydraulicznie regulowanym podwoziem.

Wszechstronna klasa mini

Najnowsza generacja minikoparek Sany przekonuje wysokim poziomem technicznym i wzorowym stosunkiem ceny do wydajności. Seria zawiera maszyny o masie własnej od 1750 do nawet 5300 kg, z silnikami Yanmar Stage V o mocy 14,6-29,1 kW. Najmniejsze w serii są modele SY16C oraz  SY18C, ale nawet one mają spore możliwości. Posiadają podwozie z regulacją szerokości, proporcjonalny pomocniczy obwód sterowania za pomocą dżojstika, wydajny układ hydrauliczny Load-sensing oraz zadaszenie lub kabinę operatora do wyboru. Zwarta konstrukcja maszyn zapewnia niewielki promień obrotu, minikoparki uzyskują przy tym maksymalną głębokość kopania 2,36 m oraz wysokość wysypu 2,63 m.

Na drugim biegunie klasy mini jest model SY50U o większych możliwościach i z lepszym wyposażeniem. W tym modelu znajdziemy wydajną hydraulikę Load-sensing z maksymalnym przepływem oleju 138,6 l/min, automatyczne ustawienie prędkości, system klimatyzacji, duży wyświetlacz, 2 proporcjonalne sterowania pomocnicze obwody na dżojstiku oraz oświetlenie robocze w technologii LED. Maksymalna głębokość kopania wynosi 3,42 m, a wysokość wysypu to 3,8 m.

Koparki kompaktowe

Klasa kompaktowa to bardzo uniwersalne maszyny, które ze względu na swoją zwartą konstrukcję nadal doskonale wpisują się w środowisko miejskich robót budowlanych. Seria kompakt liczy 4 modele o masie całkowitej od 7,3 do 16 t i mocy od 42,4 do 78,5 kW. Tutaj idealnie połączona została prosta obsługa, wydajność oraz wysoki komfort kierowcy, dlatego wersje kompakt nadają się do większości nawet trudnych zadań. Topową wersją klasy kompakt jest model SY155U z silnikiem Isuzu 4JJ1X spełniającym wymagania normy Stage V. Koparka zapewnia maksymalną głębokość kopania 5,47 m i zasięg 8,34 m. Wnętrze kabiny wyposażono w podgrzewany fotel z amortyzacją pneumatyczną, nagrzewnicę i klimatyzację, regulowane podłokietniki i radio. Jest nawet zdejmowana przednia szyba i zintegrowana chłodziarka.

Koparka kołowa i wyburzeniowa 

Kołowy model SY155W z silnikiem Deutz TCD4.1 L4 Stage V oferuje moc 115 kW przy masie własnej 15 t. Koparka kołowa to zdecydowanie większa mobilność pomiędzy placem budowy, posiada także szybką i wydajną hydraulikę, dwuczęściowy wysięgnik, do tego kamerę zapewniającą dobrą widoczność na obszar roboczy. Maksymalna głębokość kopania tego modelu wynosi  5,4 m, a  wysokość wysypu 7,2 m.

Wyburzeniowy model SY500HRD wyposażony jest w silnik Cummins QSG12 o mocy 298 kW. Ta 52-tonowa maszyna zaprojektowana została z myślą o maksymalnej produktywności i ciągłej pracy. Za sprawą hydraulicznie regulowanego podwozia osiąga doskonałą stabilność nawet w trudnych warunkach. Wyjątkowo długi  wysięgnik umożliwia głębokość kopania do 7,7 m i zasięg do 10,93 m.

Oferta ładowarek

W asortymencie firmy Sany na rynek europejski są przewidziane również kompaktowe ładowarki kołowe, w których zastosowanie wysokiej jakości markowych komponentów zapewnia im wysoki poziom niezawodności. Są to cztery modele o masie od 4100 do 5800 kg i mocy 36-58 kW. Ładowarki wyposażone są w 2-stopniową przekładnię hydrostatyczną, z trybem jazdy wolnym i szybkim do nawet 40 km/h, wygodną i dobrze wyposażoną kabinę operatora, a także wydajny układ hydrauliczny i różne systemy montażu dla dodatkowego osprzętu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.