[ATB] Aktualności

Przesiewanie pod kontrolą

Data publikacji:

Major, kanadyjski producent środków do przesiewania, ogłosił wprowadzenie Flex-Mat Sensor, narzędzia do pomiaru danych drgań, za pomocą którego klienci mogą przeglądać wyniki i dostosowywać urządzenia do przesiewania bez wyłączania sprzętu.

Kontrolowany przez aplikację czujnik analizy drgań umożliwia odczyt drgań skrzynki ekranowej w ciągu kilku sekund i generuje raport, który można wysłać lub przejrzeć.

Koncentrujemy się na zwiększaniu rentowności i produktywności naszych klientów. Ta technologia robi to, umieszczając w dłoni bogactwo danych. Prostota naszego systemu sprawia, że jest on niezwykle dostępny i umożliwia dealerom i ich klientom podejmowanie świadomych decyzji w celu poprawy wydajności i zysków - powiedział Peter Bauer, kierownik działu badań i rozwoju w firmie Major.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.