[ATB] Technika Topcon

Raven Industries/Topcon Agriculture - Cyfrowe partnerstwo Slingshot API

Data publikacji:

Dwaj liderzy w zakresie rozwiązań dla rolnictwa precyzyjnego, firmy Raven Industries i Topcon Agriculture, podpisały umowę licencyjną na wykorzystanie interfejsu Slingshot API na różnych platformach oprogramowania Topcon Agriculture.

Interfejs programowania aplikacji Slingshot, czyli w skrócie Slingshot API - od Application Programming Interface Slingshot, to interfejs typu „oprogramowanie" - oprogramowanie, który zapewnia prosty i bezproblemowy sposób udostępniania i wymiany danych między systemami, przynoszący ogromne korzyści użytkownikowi końcowemu.
Dzięki oprogramowaniu Slingshot API firma Topcon Agriculture jest w stanie dostarczać dane za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego z kompatybilnym wyposażenieniem elektronicznym Raven w terenie i może bez problemu zaoferować swoje rozwiązania jego użytkownikom. Korzystający ze Slingshot klienci mogą dodatkowo uzyskać dostęp do niezbędnych narzędzi i danych.

Strategia wszechstronnej współpracy

– Strategia Topcon Ag, związana z naszym nowym, cyfrowym rozwiązaniem - Topcon Agriculture Platform, stanowi połączenie partnerstwa, komunikacji i współpracy. Partnerstwo z firmą Raven idealnie odzwierciedla tę filozofię, pokazując, że dwie firmy konkurujące w tej samej przestrzeni mogą współpracować w celu zapewnienia dodatkowej wartości dla producenta, sprzedawcy i dostawcy OEM – wyjaśnia Brian Sorbe, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu  firmy Topcon Agriculture, któremu wtóruje Paul Welbig, dyrektor Slingshot Services and Logistics. – Cieszymy się, że możemy dodać Topcon Ag do naszego rozwijającego się środowiska partnerów systemu Slingshot. Dzielimy wspólną wizję, która zakłada ułatwienie klientowi udostępnianie danych na różnych platformach, a nasze partnerstwo jest doskonałym przykładem takiego działania – podkreśla Paul Welbig.

SS

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.