[ATB] Technika

Rewolucja w miejskim sprzątaniu Green Machines

Data publikacji:

Pochodząca ze Szkocji firma Green Machines, znany producent zamiatarek z ponad 50-letnim doświadczeniem, prezentuje nową, bezemisyjną zamiatarkę 500ze. Jest to zaawansowane technologicznie urządzenie, które zrewolucjonizuje sprzątanie miejskich przestrzeni dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji i ekologicznej wydajności.

    Rewolucja w miejskim sprzątaniu Green Machines

Innowacyjne technologie 

Zamiatarka 500ze jest w pełni elektryczna, zasilana najnowszej generacji akumulatorami litowo-jonowymi. Oferuje możliwość pracy przez 8-16 h na jednym ładowaniu, co jest wystarczające do całodziennej pracy. Szybkie ładowanie oraz łatwa wymiana akumulatorów dodatkowo zwiększają jej funkcjonalność. Zastosowanie akumulatorów litowo-jonowych zapewnia niezawodność i długą żywotność, porównywalną z konwencjonalnymi paliwami​​.

 

Ekologiczna wydajność 

Model 500ze charakteryzuje się zerową emisją CO2, co znacząco przyczynia się do redukcji śladu węglowego. Dzięki technologii Cloud Maker, zamiatarka skutecznie redukuje zużycie wody, co przekłada się na niższe koszty operacyjne. Trzyetapowy system filtracji pyłu gwarantuje usuwanie nawet najmniejszych cząstek, co przyczynia się do poprawy jakości powietrza w przestrzeniach miejskich.

 

Zoptymalizowana konstrukcja 

Zamiatarka 500ze ma kompaktowe wymiary (3,4 m długości, 1,17 m szerokości i 1,98 m wysokości), co umożliwia jej swobodne manewrowanie w wąskich uliczkach i zatłoczonych obszarach miejskich. Promień skrętu wynoszący 2,05 m oraz niezależne sterowanie szczotkami pozwalają na dokładne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc​​.

 

Komfort i bezpieczeństwo 

Kabina operatora została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i ergonomii. Zawieszenie samochodowe oraz panoramiczny widok zapewniają wygodną i bezpieczną pracę. Zamiatarka 500ze wyposażona jest również w zaawansowany system zarządzania pojazdem, który monitoruje, rejestruje i diagnozuje ewentualne problemy, co ułatwia konserwację i serwisowanie​​.

 

Zastosowanie 

Zamiatarka Green Machines 500ze idealnie sprawdzi się w sprzątaniu parków, ulic, szpitali, szkół oraz innych obszarów wrażliwych na hałas. Jej cicha praca oraz brak emisji spalin sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych miast dążących do zrównoważonego rozwoju​​.

Specyfikacja techniczna Green Machines 500ze

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.