[ATB] Aktualności Riwal

Riwal - modele BIM

Data publikacji:

Riwal stworzył internetową bibliotekę modeli maszyn BIM (modelowanie informacji o budynku) w swojej flocie.

Modele maszyn 3D pochodzą od producentów takich jak JLG, Genie, Skyjack i Niftylift, a Riwal będzie nadal dodawać wszystkie maszyny w swojej flocie, które mają dostępne pliki BIM.

30 utworzonych do tej pory plików można znaleźć za darmo na stronie bimobject.com lub na stronie internetowej Riwal. Dostęp do nich można również uzyskać za pośrednictwem portalu klienta My Riwal.

Ponieważ modele są skalowane, mogą być używane w połączeniu z innymi plikami BIM do tworzenia realistycznych modeli 3D placów budowy, umożliwiając wykonawcom tworzenie planów, które są bardziej realistyczne i przewidują, gdzie będą potrzebne maszyny.

Ponadto Riwal ma wewnętrznych konsultantów, którzy mogą doradzać klientom w fazie rozwoju projektu, o tym, które platformy robocze są najlepiej dostosowane do ich potrzeb.

René Timmers, dyrektor finansowy Riwal i odpowiedzialny za rozwój technologii cyfrowych i informatycznych, powiedział:

Riwal kładzie duży nacisk na innowacje i wierzymy, że te modele BIM pomogą naszym klientom lepiej zaplanować pracę. Doradzając naszym klientom w projektach wykorzystujących technologię BIM, staramy się, aby praca naszych klientów była łatwiejsza i bardziej wydajna, pomagając nam zapewnić najlepszą obsługę klienta w branży. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.