[ATB] Aktualności

Riwal Poland - nowy diler Faresin

Data publikacji:

Firma Riwal Poland została oficjalnym partnerem znanego włoskiego producenta ładowarek teleskopowych – firmy Faresin. Riwal Poland przejął odpowiedzialność za obsługę i wsparcie sektora budowlanego oraz firm rentalowych w Polsce, zajmując się sprzedażą i serwisem ładowarek teleskopowych Faresin jako autoryzowany diler i serwis.

    Riwal Poland - nowy diler Faresin

Obchodzącą w roku ubiegłym półwiecze swojej działalności firmę Faresin założył w 1973 r. Sante Faresin, jej obecny prezes. Przedsiębiorstwo łączy tradycję solidnej firmy rodzinnej z dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu międzynarodowym, stale rozwijając swoją ofertę i możliwości produkcyjne.

W ofercie ładowarek teleskopowych Faresin znajdują się modele o długości wysięgnika od 6 do 17 m i udźwigu od 2,6 do 7 ton, zapewniające odpowiednie rozwiązania do różnych zadań wykonywanych w różnych branżach. Producent podkreśla, iż każdy model może wyposażyć w różnorodne konfiguracje, dzięki którym jest w stanie zapewnić maksymalny komfort, precyzję i wydajność. W ofercie Faresin znajdują się także ładowarki teleskopowe z napędem w pełni elektrycznym, które pomagają zmniejszyć emisję CO2 do atmosfery, przyczyniając się do ochrony środowiska.

 

Maszyny od ręki

Jeśli zaś chodzi o nowego dilera marki Faresin, firma Riwal Poland działa od 2008 r. i oferuje najnowsze generacje maszyn tak znanych producentów jak JLG czy Magni. Przedsiębiorstwo zapewnia wysokie standardy obsługi klientów, świadczy usługi na terenie całego kraju, oferuje wsparcie serwisowe oraz dba o bezpieczeństwo pracy poprzez szeroką ofertę szkoleń dla operatorów. Atutem w działalności Riwal Poland jest niewątpliwie rozbudowana struktura, doświadczony zespół sprzedaży, wynajmu, serwisu i szkoleń, logistyka oraz centra serwisowe na terenie całego kraju. Stanowią one duże wsparcie dla klientów i użytkowników korzystających z ładowarek teleskopowych marki Faresin.

Kluczem do skutecznej działalności na rynku jest m.in. zapewnienie szybkiej dostępności do maszyn. Dlatego też Riwal postanowił utrzymać zapas maszyn w Polsce, zamawiając kilkadziesiąt ładowarek Faresin w różnych konfiguracjach, bazując przy tym na oczekiwaniach branży budowlanej. W szerokiej ofercie maszyn dostępnych „od ręki” znajdują się m.in. modele ładowarek teleskopowych z serii FR, takie jak 6.26, 14.42 i 17.40. To jednak nie wszystko, gdyż RIWAL zadbał również o wsparcie swoich klientów w kwestii finansowania zakupu, opracowując unikalną ofertę „wynajmu i wykupu", a także wprowadził atrakcyjny program serwisowania dla nowych maszyn, minimalizując koszty użytkowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.