[ATB] Aktualności

Riwal Poland z potrójną gwarancją jakości

Data publikacji:

Firma Riwal Poland uzyskała potwierdzenie najwyższych standardów działania organizacji, zdobywając certyfikaty zintegrowanego systemu zarządzania ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007 wydane przez organizację DNV-GL.

W grudniu 2019 r. firma Riwal Poland, lider w zakresie wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych i wózków widłowych, pomyślnie przeszła proces certyfikacji ISO i otrzymała potrójny certyfikat: ISO 9001:2015 - Certyfikat Zarządzania Jakością, ISO 14001:2015 - Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz OHSAS 18001:2007 - Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy dla całej organizacji wraz ze wszystkimi oddziałami na terenie kraju. Certyfikacja została poprzedzona wielowymiarowymi audytami przeprowadzonymi przez akredytowaną jednostkę.

Filozofia firmy

Riwal od wielu lat dba o stały rozwój w każdym aspekcie działalności firmy. Następstwem takiego podejścia było wprowadzenie w całej grupie w 2013 r. programu The Riwal Way, który polega na tworzeniu jednolitych, powtarzalnych systemów i schematów działania, aby zapewniać klientowi niezmienną jakość produktów i usług. Takie podejście i zaangażowanie wszystkich członków zespołu w poprawę jakości pracy bezpośrednio przekłada się na współpracę z klientami możliwość terminowej realizacji projektów i utrzymanie kosztów na kontrolowanym poziomie.

Uzyskanie tych trzech certyfikatów jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy i zaangażowania wszystkich pracowników Riwal. Skupili oni swoje działania wokół realizacji misji firmy  zapewnienia najlepszych doświadczeń klientów. Riwal może to zagwarantować dzięki optymalnemu zarządzaniu jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy w całym procesie wynajmu, sprzedaży i szkoleń.
Najważniejszy we wszystkich obszarach objętych Zintegrowanym Systemem Zarządzania jest zrównoważony rozwój. Strategia przyjęta przez Riwal Holding Group umożliwia nam właściwą identyfikację obszarów, które wymagają naszego zaangażowania, a właściwa alokacja zasobów oraz narzędzi i implementacja odpowiednich procedur zapewnia realizację naszych celów. Otrzymanie potwierdzenia implementacji Zintegrowanego Sytemu Zarządzania jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do ciągłego doskonalenia w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy, odpowiedzialności za środowisko oraz dostarczenia naszym klientom najlepszych doświadczeń. Jesteśmy przekonani, że dzięki zaangażowaniu całego naszego zespołu sprostamy wszystkim wyzwaniom – zwraca uwagę Jan Gowin, specjalista ds. BHP w Riwal Poland.

Riwal Poland jest jedną z niewielu firm w Polsce zajmujących się wynajmem sprzętu budowlanego do pracy na wysokości, która uzyskała potrójny certyfikat ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 04/2020 - zamów:

Bezpłatny egzemplarz   prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.