[ATB] Nowości Riwal

Riwal sprzedaje pierwsze w 100% elektryczne wysięgniki

Data publikacji:

Riwal sprzedał swoje pierwsze 22-metrowe podnośniki elektryczne.

Główny technik Riwala, Nico den Ouden i jego holenderski zespół dokonali konwersji dwóch podnośników wysięgnikowych JLG 660JS z oleju napędowego na energię elektryczną. Według firmy maszyny elektryczne, które są zasilane zintegrowanymi akumulatorami 230 V, wytwarzają poziom hałasu poniżej 70 Dba i zerową emisję węgla.

Komentując maszyny Pedro Torres, dyrektor generalny Riwal, powiedział:

Postanowiliśmy przekonwertować te maszyny ze względu na rosnącą potrzebę, aby nasi klienci przestrzegali przepisów środowiskowych i mieli bardziej zrównoważone opcje podczas korzystania z podnośników.

Dwa podnośniki koszowe JLG 660SJ zostały zakupione przez norweską wypożyczalnię Sørby Utleie i według Riwal firma zaoferuje je jako alternatywę dla maszyn z silnikiem Diesla.

Lars Sørby, właściciel Sørby Utleie, powiedział:

Nacisk na zrównoważony rozwój i redukcję emisji dwutlenku węgla w Norwegii jest bardzo wysoki i stale rośnie. Z niecierpliwością oczekujemy, że będziemy w stanie pomóc naszym klientom w przestrzeganiu przepisów rządowych i możliwie jak najbardziej efektywnej pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.