[ATB] Aktualności Case CE

Roadshow Case Construction Equipment w trzech lokalizacjach

Data publikacji:
Roadshow Case Construction Equipment w trzech lokalizacjach

Tegoroczny cykl European Roadshow organizowany przez Case Construction Equipment składał się z trzech eventów, które odbyły się w Ettringen (Niemcy), Calenzano (we włoskiej Florencji) i Quilly (Nantes, we Francji). W każdym wydarzeniu operatorzy mogli wypróbować nowe maszyny CASE, w tym koparki gąsienicowe z serii E, minikoparki z serii D oraz ładowarki kołowe z serii G Evolution. Wisienką na torcie były bez wątpienia konkursy zręcznościowe „Rodeo”, podczas których demonstrowano sprawność i uniwersalność nowych modeli.

 Nowa seria koparek gąsienicowych z serii E, wprowadzona w kwietniu 2022 r., obejmuje 7 nowych modeli, w tym 4 zademonstrowane podczas wystaw i gotowe do „jazd próbnych”. Goście mogli zapoznać się z nowymi funkcjami serii E, które zapewniają długą pracę bez przestojów i wysoką wydajność maszyn. Debiutująca na rynku miesiąc później nowa seria D minikoparek obejmuje aż 20 modeli, od 1-tonowego po 6-tonowy, w tym dwa z napędem elektrycznym.

 

Podczas eventu można było wypróbować 7 modeli (w tym ten z napędem elektrycznym). Z kolei zaprezentowana podczas ubiegłorocznej konferencji online nowa ładowarka kołowa z serii G Evolution także była udostępniona do jazdy, co dla wielu osób było pierwszą taką okazją, od kiedy wprowadzono restrykcje pandemiczne dotyczące podróży i wydarzeń na żywo. Jakie są podstawowe znaki rozpoznawcze tej nowej serii maszyn? Przede wszystkim są to: system wagi technologicznej, centrum zarządzania z ekranem dotykowym, elektrohydrauliczne elementy sterowania z możliwością adaptacji oraz uproszczony system zarządzania mocą silnika.

 

Case Rodeo powraca

Przy okazji tegorocznej edycji europejskiego Roadshow do kalendarza imprez powróciła rywalizacja pod znakiem „Case Rodeo”. Dzięki temu operatorzy zyskują możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, zaś przedstawiciele firmy Case CE – potwierdzenia sprawności, łatwości sterowania i uniwersalności maszyn z tym znakiem.

– W tym roku nasze podejście marketingowe łączy tradycyjne, specjalnie dostosowane wydarzenia lokalne z cyfrowymi aktywnościami dla klientów. Dzięki wystawom Roadshow maszyny, eksperci CASE i nasi dilerzy skutecznie docierają do naszych (potencjalnych) klientów, zapewniając im praktyczne doświadczenia poprzez dedykowane zadania w terenie 

– podsumował Federico Bullo, szef marek budowlanych CNH Industrial w Europie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.