[ATB] Aktualności Rotar

Rotar łączy siły z Open-S Alliance

Data publikacji:

Rotar International, producent wysokiej klasy osprzętu hydraulicznego do koparek stosowanych w przemyśle rozbiórkowym, recyklingowym i złomowym, został członkiem Open-S Alliance.

Open-S to otwarty standard dla w pełni automatycznych szybkozłączy do koparek. Celem standardu jest zapewnienie operatorom maszyn i wykonawcom na całym świecie swobody łączenia szybkozłączy maszynowych, tiltrotatorów i narzędzi roboczych od producentów, którzy są zgodni ze standardem, a także promowanie ciągłego rozwoju technologicznego. Open-S Alliance jest otwarte dla wszystkich producentów z branży - do grona członków organizacji dołączyła właśnie firma Rotar International.

Rotar International jest producentem szerokiej linii produktów dla koparek hydraulicznych. Firma, z siedzibą w Holandii, przez lata stała się dostawcą kompleksowych usług dla rynku wyburzeń i recyklingu. Rotar International dołączył do Open-S Alliance jako członek wspierający.

– Rotar International, producent osprzętu hydraulicznego, jest zaszczycony, że może zostać członkiem Open-S Alliance. Wspieraliśmy filozofię Open-S od pierwszego dnia. Dzięki naszej wspólnej wiedzy opracowaliśmy doskonałe rozwiązanie dla branży wyburzeniowej i recyklingowej. Obecnie wiele naszych urządzeń jest fabrycznie wyposażonych w oryginalne, zintegrowane, w pełni automatyczne szybkozłącza OEM. Nasi klienci doświadczają wielu korzyści, jakie oferuje system plug and play. Są to m.in. bezpieczeństwo, waga, kompaktowość i łatwość serwisowania – mówi Louis Broekhuizen, dyrektor handlowy Rotar International.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejny wysokiej jakości producent narzędzi roboczych do koparek dołącza do sojuszu. Klienci Rotar mogą czerpać ogromne korzyści ze standardu Open-S, ponieważ wysokiej jakości narzędzia robocze mogą być teraz z łatwością współużytkowane przez różne koparki, co pozwala zwiększyć współczynnik wykorzystania i poprawić rentowność. Ponieważ coraz więcej marek koparek może montować w swoich fabrykach produkty zgodne ze standardem Open-S, w przyszłości będzie to jeszcze łatwiejsze – mówi Stefan Stockhaus, przewodniczący Open-S Alliance.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.