[ATB] Budownictwo

Rusza przetarg na STEŚ dla S19 w województwie mazowieckim

Data publikacji:

Lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na wykonanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego z elementami koncepcji programowej dla inwestycji dotyczącej budowy S19 w województwie mazowieckim. Odcinek liczy nieco ponad 32 km.

Zamówienie zostało podzielone na trzy etapy. Pierwsze dwa to zamówienie podstawowe, a ostatnie jest opcjonalne.
Celem pierwszego etapu jest wykonanie opracowań projektowych niezbędnych do podjęcia decyzji inwestorskich, przedstawienia wstępnych rozwiązań projektowych, opracowanie dokumentacji w stadium STEŚ-R oraz przygotowanie materiałów niezbędnych do złożenia wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Kolejna część zadania to uszczegółowienie opracowań wykonanych we wcześniejszym etapie. 

Etap trzeci jest możliwy do realizacji po zapewnieniu finansowania budowy drogi w formule „projektuj i buduj”. Dotyczy on wykonania dokumentów przetargowych niezbędnych do przeprowadzenia postępowania na wykonawstwo robót budowlanych.
Na oferty zamawiający czeka do 6 kwietnia br. Podczas ich oceny weźmie pod uwagę cenę (60%) oraz doświadczenie kadry (40%). Na realizację zadania wykonawca będzie miał maksymalnie 44 miesiące.
Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe będzie dotyczyło drogi ekspresowej S19 na odcinku granica województw podlaskiego i mazowieckiego – Łosice – granica województw mazowieckiego i lubelskiego. Jest to całość trasy S19 znajdującej się w województwie mazowieckim. Długość odcinka to ok. 32,4 km.

Źródło: rynekinfrastruktury.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.