[ATB] Aktualności

Ruthmann/Eurosprzęt - Kolejny podnośnik koszowy w ofercie

Data publikacji:

Nowy podnośnik koszowy Ruthmann STEIGER T400 został odebrany z fabryki w Niemczech przez polskie przedsiębiorstwo Eurosprzęt w towarzystwie firmy Windex, a następnie zaprezentowany podczas 32. edycji Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB.

Podnośnik Steiger T400 jest drugą maszyną z serii HP, którą Eurosprzęt zakupił od firmy Ruthmann. Model wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do jakości i optymalnymi danymi dotyczącymi wydajności. Jego wysokość robocza wynosi 40 m, a maksymalny wysięg – 31 m. Całkowita długość pojazdu to 9,76 m, wysokość 3,99 m, a rozstaw osi 3,8 m. Maksymalny kąt obrotu ramienia kosza Rüssel wynosi 180°, a dopuszczalne nachylenie po rozstawieniu 2°. Istnieje możliwość zabudowy na 4-osiowym podwoziu terenowym (18 t) np. MAN, Mercedes-Benz. Dodatkową zaletą podnośnika jest duży udźwig, który wynosi do 600 kg.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.