[ATB] Aktualności

Rynek części zamiennych

Data publikacji:

Dobór bez pudła.Dystrybutorzy dobrej jakości podzespołów i części zamiennych do maszyn budowlanych mają się dobrze. Koniunktura w tym segmencie rynku skłania do poszukiwania rozwiązań wykorzystujących również najnowsze zdobycze techniki, o czym mówią: Przemysław Zep, właściciel firmy Digger, Bartłomiej Pasella, dyrektor ds. technicznych w firmie Glimat oraz Wacław Rędziniak, prezes zarządu Serwis Kop.

Jakie rodzaje części zamiennych obejmuje oferta i jaki jest zasięg działania firmy?
Przemysław Zep: Oferta firmy Digger obejmuje pełen zakres części zamiennych - od śrubek i nakrętek poprzez tuleje, sworznie siłowniki, części elektryczne, szyby, a nawet ramiona w maszynach  generalnie wszystko co można wymienić.  Ok 80% sprzedawanych części jest w Polsce, reszta to w większości państwa ościenne.
Bartłomiej Pasella: Spółka Glimat jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem w Polsce Grupy USCO, właściciela marki ITR, jednego z największych światowych producentów elementów podwozia maszyn gąsienicowych. Potencjał produkcyjny, wieloletnie doświadczenia, lokalizacja produkcji i dystrybucji obejmująca sześć kontynentów pozwoliły grupie USCO stać się kluczowym dostawcą dla czołowych producentów maszyn budowlanych (OEM), jak również rynku części zamiennych.
Firma Glimat jest jedynym dystrybutorem na terenie Polski produktów marki BCB. Black Cat Blades produkuje pełną gamę zębów i lemieszy do wszystkich typów maszyn budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w kanadyjskim mieście Edmonton, gdzie zlokalizowany jest zakład produkcyjny o powierzchni 36 tys. m², któremu towarzyszy 24 tys. m² powierzchni magazynowych i dystrybucyjnych. Zakłady w Selkirk, w stanie Manitoba, oraz poza granicami Kanady zapewniają olbrzymi potencjał produkcyjny. Jakość produkowanych wyrobów pozwoliła marce BCB stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie w sektorze zębów i lemieszy...

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 01/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.