[ATB] Technika

Sany - Nowa seria koparek

Data publikacji:

Chiński producent Sany poszerza swoją ofertę maszyn o nowe modele koparek: SY155W, SY500HRD, SY80U, SY155U, które debiutują na tegorocznych targach Bauma w Monachium.

Nowa koparka kołowa SY155W jest pierwszą koparką tego typu, która zostanie wprowadzona przez firmę Sany na rynek europejski. Model wyposażony jest w silnik Deutz, układ hydrauliczny Bosch Rexroth, dwuczęściowy wysięgnik, automatyczną klimatyzację oraz homologację drogową.
Kolejną nowością jest koparka wyburzeniowa SY500HRD. Produkt został stworzony z myślą o maksymalnej wydajności i trwałości. Dzięki solidnej konstrukcji i specjalnemu wysuwanemu podwoziu uzyskuje się doskonałą stabilność maszyny. Nowy model wyposażony jest w silnik Cummins QSG12, pochylną kabinę (o 15°) oraz wysięgnik wykopowy.
Nowy asortyment obejmuje także koparkę hydrauliczną SY80U, która została zaprojektowana, aby sprostać wyższym wymaganiom m.in. w zakresie budownictwa miejskiego, zastosowań rolniczych, kształtowania krajobrazu. Maszyna wyposażona jest w silnik Stage V firmy Yanmar, który spełnia najnowsze przepisy dotyczące emisji spalin, a także przydatne wskaźniki poziomu paliwa i temperatury wody. Nowy model SY80U dostępny będzie na rynku pod koniec 2019 r.
Ponadto Sany wprowadza na rynek hydrauliczną koparkę gąsienicową SY155U o skróconym tyle. Model wyposażony jest w silnik Isuzu 4JJX, który łączy się z hydrauliką Kawasaki. Firma oferuje tę maszynę z wieloma standardowymi opcjami, m.in. szybkozłączami oraz automatyczną klimatyzacją.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.