[ATB] Budownictwo

Scania nowej generacji we flocie Dalubo

Data publikacji:

Dalubo Kędzierscy to firma transportowa z Mazowsza, posiadająca 20-letnie doświadczenie w branży. Przedsiębiorstwo działa na terenie Polski i Europy.

W maju tego roku kierowcy Dalubo mogli przetestować pojazdy Scania nowej generacji biorąc udział w programie „Zawsze na czele”. W wyniku testów właściciel firmy złożył zamówienie na 10 ciągników R450 4x2 Scania nowej generacji. Dwa z zamówionych pojazdów zostaną zaadaptowane pod wywrotki do przewozu zbóż i pasz na terenie Europy. Trzeci ciągnik zostanie wykorzystany pod naczepy typu plandeka. Kolejne 7 pojazdów zostanie przekazanych do czerwca przyszłego roku.

– Analizując wyniki spalania zestawów uzyskane przez naszych kierowców w ramach programu „Zawsze na czele” okazało się, że pojazdy Scania pozwalają na uzyskanie znacznych oszczędności paliwa. Ma to dla nas duże znaczenie – komentuje Daniel Kędzierski, współwłaściciel firmy Dalubo Kędzierscy.

– Potencjał pojazdów Scania nowej generacji i dedykowanych im usług do tworzenia zysków jest ogromny. Cieszymy się, że przekonali się o tym właściciele firmy Dalubo – komentuje Jarosław Scendo, przedstawiciel handlowy w Scania Białystok.

– Niezawodność to jeden z głównych atutów naszej firmy. Dlatego poszukujemy pojazdów, które zagwarantują terminowość dostaw oraz bezpieczeństwo i prawidłowość ich wykonania. Dlatego zdecydowaliśmy się na zakup ciągników Scania nowej generacji – dodaje Daniel Kędzierski, współwłaściciel firmy DaluboKędzierscy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.