[ATB] Aktualności

Schwing-Stetter czyli szybko i łatwo

Data publikacji:

Firma Schwing-Stetter uruchomiła nowy internetowy katalog części zamiennych. Do tej pory wprowadzono ponad 27 tys. produktów.
Nowy katalog umożliwia szybkie i łatwe wyszukiwanie odpowiednich części zamiennych. Po zalogowaniu się na stronie internetowej klient uzyskuje przegląd całej swojej floty Schwing-Stetter. Do konta użytkownika zostaje przypisana każda maszyna, którą zakupił od firmy w ciągu ostatnich 20 lat. Aby zapobiec zamawianiu niewłaściwych części zamiennych, klient ma do wyboru tylko części zamienne odpowiednie dla danej maszyny.
Schwing-Stetter uruchomił nowy katalog części zamiennych na ubiegłorocznych targach Bauma. Klienci, którzy nie zarejestrowali się jeszcze do katalogu online, mogą to zrobić za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej. Rejestracja i korzystanie z katalogu jest bezpłatne. Na kanale YouTube Schwing-Stetter został też opublikowany krótki film instruktażowy, który przedstawia sposób korzystania z katalogu.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.